پویش پلیمر پویا در بازار مستربچ های رنگی در ایران و خاورمیانه جایگاه پیشرو و طولانی مدتی را به خود اختصاص داده است. ما ده ها هزار رنگ با پایه های مواد اولیه موجود در بازار را با هم تطبیق داده ایم. این سابقه و تجربه ، به ما اجازه می دهد که مستربچ های رنگی را با استفاده از بهترین فناوری های موجود ، و ترکیبات منحصر به فرد  ، عرضه کنیم.
طیف خاصی از مشتریان از دانش و تجربه ما در توسعه رنگدانه ها ، قدردانی می کنند. مراکز تحقیق و توسعه ما مجهز به آزمایشگاه های لازم و کنترل کیفیت هستند تا بتواند محصولاتمان را با کیفیت بالا و واقعی ، تضمین کنند.
با استفاده از خطوط آزمایشگاهی تولید فیلمهای پلی اتیلنی و قطعات تزریقی می توانیم عملاً هر رنگی را برای هر تولید و پایه ای مطابقت دهیم و از پخش شوندگی و پوشش آن اطمینان حاصل کنیــم.
برای برآورده کردن انتظارات هر مشتری، راه‌حل‌های سفارشی ارائه می‌دهیم که در طیف وسیعی از صنایع ، از جمله فیلم های پلی اتیلنی تک لایه و چند لایه ، قطعات تزریقی بزرگ و کوچک ، لوله های پلی اتیلنی و پلی پرو پیلنی ، ورق های پلیمری، ظروف یکبار مصرف ، گونی بافی ها و ظروف بادی  قابل استفاده است. همچنین برای تولید کنندگان مواد اولیه از پتروشیمی ها گرفته تا تولیدکنندگان گرانول و کامپاندرها ، پیشنهادات عملی ، متفاوت و مقرون به صرفه ای ارائه کرده ایم . نیروهای فروش اختصاصی و تیم های خدمات فنی ما به همراه متخصصان نظارتی ما به شما کمک خواهند کرد تا با خیالی آسوده تر بر روی تولید خود تمرکز کنید و مستربچ های رنگی را بدون محدودیت در اختیار بگیرید.

به دلیل وسعت و حجم زیاد مستربچ های رنگی ، اطلاعات فنی محدودی به عنوان نمونه جهت بررسی تقدیم شده است اما برای دریافت نمونه و اطلاعات فنی تخصصی هر یک از مستربچ های رنگی مطابق با تولیدتان با شمــاره های 91 و 59 و 44207615 021 و همراه 09128709094 و 09128984789 با هم در تماس باشیم …