TYPES OF COMPOUNDS

Color
Custom-made
White
Black
Calcium Carbonate

کامپاندها دنیای بزرگ و تعاریف متفاوتی دارند ، در اینجــا منظور مــا از کامپاند ترکیبات گرانولی شکلی است که شما را از استفاده جدا و ترکیب مواد اولیه با افزودنیهای پلیمری و مستربچ رنگی بی نیاز می کند و با استفاده یکباره از کامپاندهای پویش پلیمر پویا میتوانید محصول مورد نظر را با خواصی که از قبل برایش تعریف شده است ، تولید نمایید . برای مثال تولیدکنندگات قطعات خودرویی و یا ورق های پلیمری ، برای رسیدن به محصول مورد نظر خود نیاز به مواد اولیه به صورت جداگانه ، خرید مستربچ های رنگی به صورت جدا گانه و افزودنیهای متفاوتی دارند و باید آنها را با دقت و درصد خاصی ترکیب کنند تا محصول نهایی علاوه بر تطبیق شکل ظاهری با نمونه شاهد بتواند از پس آزمایشات و کنترل کیفیت محصول نیز برآید .
امــا با استفاده از کامپاندهای مهندسی شده پویش پلیمر پویا ، تمامی موارد فوق در غالب یک مواد ( ترکیبی خاص از مواد اولیه پلیمری ، مستربچ های رنگی یا پیگمنتها ، افزودنیهایی مورد نظر که گاها به چند مورد میرسد و … ) به تولید کننده تحویل داده می شود و  با وارد کردن این مواد به دستگاه تولید میتواند محصول را از خروجی دستگاه تحویل بگیرد  . این موضوع برای بسیاری از تولیدکنندگان حتی پتروشیمی هــا نیز جذاب و بسیار مقرون به صرفه است ، زیرا استفاده جدا از تمامی موادی که برای تولید لازم است نه تنها باعث تحمیل هزینه حمل ، کارگر و  زمان می شود بلکه احتمال خطای فنی در محصول نهایی نیز بالا می رود که با استفاده از کامپاندهای مهندسی تعریف شده ، این مشکلات به حداقل ممکن می رسد.

این شرکت به دلیل بهره مندی از تکنولوژی روز اروپا ، در حال عرضه کامپاندهای سفارشی به تولیدکنندگانی است که نیاز به یک کامپاند غنی شده از رنگها و افزودنیهای خاص دارند.
لازم به ذکر است که به دلیل گستردگی کامپاندهای مهندس و سفارشی ساز بودن آنها ، اطلاعات فنی آن متفاوت و در زمان خرید و یا ارسال نمونه تقدیم شما خواهد شد،با هم در تماس باشیم …