پویش پلیمر پویا در بازار تولیدکنندگان و عرضه کنندگان  مستربچ های رنگی در ایران و خاورمیانه جایگاه پیشرو طولانی مدتی را به خود اختصاص داده است. ما ده ها هزار رنگ در هر پایه موجود در بازار را با هم تطبیق داده ایم. این سابقه و تجربه ، به ما اجازه می دهد که مستربچ های رنگی را با استفاده از بهترین فناوری های موجود ، و ترکیبات منحصر به فرد مواد اولیه ، تولید کنیم.
طیف جالبی از مشتریان در سراسر منطقه از دانش و تجربه ما در توسعه رنگ ، قدردانی می کنند. مراکز فناوری ما مجهز به آزمایشگاه های تحقیقاتی و کنترل کیفیت هستند تا محصولات با کیفیت بالا را تضمین کنند.
با استفاده از خطوط آزمایشگاهی تولید فیلمهای پلی اتیلنی و قطعات تزریقی می توانیم عملاً هر رنگی را برای هر برنامه ای مطابقت دهیم و از پخش شوندگی و پوشش آن مطمئن شویم .
در تلاش برای برآورده کردن انتظارات هر مشتری، راه‌حل‌های سفارشی ارائه می‌دهیم که در طیف وسیعی از صنایع ،  از جمله فیلم های پلی اتیلنی تک لایه و چند لایه ، فطعات تزریقی بزرگ و کوچک ، لوله های پلی اتیلنی و پلی پرو پیلنی ، ورق های پلیمری، ظروف یکبار مصرف ، گونی بافی ها و ظروف بادی  قابل استفاده است. نیروهای فروش اختصاصی و تیم های خدمات فنی ما به همراه متخصصان نظارتی ما به شما کمک خواهند کرد تا با خیالی آسوده تر بر روی تولید خود تمرکز کنید و مستربچ های رنگی را بدون محدودیت در اختیار بگیرید

به دلیل وسعت و حجم زیاد مستربچ های رنگی ، اطلاعات فنی محدودی به عنوان نمونه جهت بررسی تقدیم شده است اما برای دریافت نمونه و اطلاعات فنی تخصصی هر یک از مستربچ های رنگی مطابق با تولیدتان  با هم در تماس باشیم …